İzer Oto Kiralama

Şahsuvaroğlu Güvencesiyle...

BİZ KİMİZ

İzer Oto Kiralama A.Ş. olarak yılların bilgi birikimi ile araç kiralama sektörüne Şahsuvaroğlu adının güvencesi ve kurumsallığı ile farklı bir anlayış getiriyoruz. Tüm ön yargıları ortadan kaldırıp, araç kiralama sürecinde sizlere destek sağlamak en önemli önceliğimiz.

Müşterilerimiz ile karşılıklı güven ve saygıya dayalı açık bir ilişki anlayışı benimsiyoruz. Araç kiralama sektöründe ayrıcalıklı bir hizmet tavrı benimseyerek müşteri taleplerini her zaman karşılayabilmek adına araçlarımızda her daim yeniliği takip ediyoruz. İzmir şubemizde mutlulukla sizlere ulaşmaya devam ediyoruz.

MİSYONUMUZ

‘’Araç kullanma konforuna herkes ulaşmalı’’ İlkesi ile yola çıkan bir işletme olarak, İzer ailesi tedarikçileri ve iş ortaklarımız ile sektörümüzde sağladığımız esnek çözümler sonucu maksimum memnuniyet elde etmeyi önceliğimiz olarak belirledik. Müşteri odaklı bakış açımızdan asla ödün vermiyoruz.

VİZYONUMUZ

Hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren yenilikçi, modern, güvenilir, saygıdeğer ve uzlaşmacı bir yapı ile müşterilerimize ulaşıyoruz.

Gelişime ve değişime açık yapımız ile sektörün yeniliklerini benimseyerek başarı elde edeceğimiz inancındayız.

SEYAHAT ETMEK
ARTIK ÇOK KOLAY!

REZERVASYON FORMU


GÖNDER