İzer Oto Kiralama

İZER OTO HİZMETLERİMİZ

Araç kiralama firmanız sizlere hak ettiğiniz etkin hizmeti sunamaz ise, yaşayabileceğiniz problemlerin farkındayız. Bu sebeple siz müşterilerimizin her zaman yanında olarak ayrıcalıklı hizmetlerden sizleri mahrum etmiyoruz. Müşteri ilişkilerimizi yürütürken; Açık, hızlı, güvenli, tarafsız, adil, duyarlı, erişilebilir ve şeffaf olmayı önemsiyoruz.

Tarafımızca siz müşterilerimize 7/24 hizmet verme imkanı sunuyoruz. Alanında uzman ekibimiz ile müşteri memnuniyetini odak noktası olarak belirliyoruz. Personelimiz ve teknik ekibimiz, müşterilerimize hizmet veren araçlarımız ile her geçen gün daha iyiye gitmek adına çalışmaya devam ediyoruz. Başarımızın sadece İzer Oto Kiralama´ya ait değil, bizi tercih eden müşterilerimize de ait olduğunu biliyoruz.

İzer Oto Kiralama olarak uluslararası kalite standartları ve ulaşılabilir fiyat politikasından ödün vermeden hem kısa süreli araç kiralama, hem de uzun dönem (aylık) filo kiralama hizmetini aynı anda sunan az sayıdaki oto kiralama firmalarından biriyiz. Yolculuk, İzer ailesi ile daha keyifli!
İzer Oto Hizmetleri

ZORLU SÜREÇLER İLE UĞRAŞMA, KİRALA!

ÖDEME SEÇENEKLERİ

ONLINE ÖDEME

Ödeme işlemlerinizi, 3D Güvenli Ödeme yöntemi ile internet üzerinden Banka/ Kredi kartınız aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz!

MAIL ORDER İLE ÖDEME

Mail Order işlemi, ödeme yapacak kartın fiziken pos cihazının yanında olmadan, kart bilgilerinin ( kart no, son kullanım tarihi ve CVV ) pos cihazı üzerine tuşlanması yoluyla yapılan işlemdir. Bu 3 bilginin pos cihazına tuşlanmasının ardından normal satış işlemi gibi süreç devam eder ve pos bankası kart bankasından otorizasyon alır. Ödemelerinizi Mail Order ile gerçekleştirebilirsiniz!

Ödeme
Seçenekleri

Online Ödeme
Mail Order

REZERVASYON FORMU


GÖNDER